موارد قانونی و حریم شخصی

لطفاً قبل از استفاده از این وبسایت شرایط و ضوابط ذیل را با دقت مطالعه کنید.

استفاده از این سایت به منزله پذیرفتن این شرایط و ضوابط است. اگر با آنها موافق نیستید لطفاً این سایت را ترک کنید و اطلاعات موجود در آن را نادیده بگیرید.

اطلاعات کلی

این سایت حاوی اطلاعاتی است که توسط شرکت  Ferring International Center S.A. (“Ferring”) ارائه شده است. می توانید آزادانه قسمتهای مختلف این سایت را مرور کنید. استفاده و دسترسی شما به اطلاعات موجود در این سایت تابع شرایط و ضوابط ذیل و تمامی قوانین مربوطه است. دسترسی و مرور این سایت به منزله پذیرش بی قید و شرط این شرایط و ضوابط توسط شما و اذعان به نافذ بودن آن بر هرگونه توافق قبلی فیمابین شما و Ferring است.

اطلاعات پزشکی

برای دریافت توصیه در مورد مسائل درمانی همیشه باید با پزشک خود صحبت کنید

علیرغم اینکه این سایت حاوی اطلاعاتی در مورد چند وضعیت پزشکی خاص و درمان آنهاست، در صورت وجود هرگونه مشکل باید فوراً به پزشک مراجعه نمایید. Ferring در مورد تشخیص بیماری یا توصیه پزشکی فردی هیچ اقدامی انجام نمی دهد. در واقع، صرفاً پزشک شما می تواند تأیید کند که محصول توصیف شده در این وبسایت را برای شما مناسب است.

حق مولف و محدودیت استفاده از مطالب (کاربرد غیرتجاری)

کلیه حقوق مطالب این وبسایت محفوظ است. جواز هرگونه مطلب اعم از متن یا تصویر، چاپ یا دانلود از این وبسایت توسط Ferring و/یا زیرمجموعه های آن صرفاً برای استفاده شخصی شما در منزل صادر شده و منوط به عدم تغییر یا حذف هرگونه نشان حق مولف، علامت تجاری، یا مالکیت است.

مسئولیت محدود

Ferring تلاش می کند تا اطلاعات دقیق، کامل، و به روز در این وبسایت قرار دهد لکن Ferring هیچگونه ضمانتی برای دقت، کامل بودن، یا دفعات بروز رسانی آن بعمل نمی آورد. تمام کاربران موافقت می نمایند با مسئولیت خود از این وبسایت استفاده نموده و Ferring یا هیچ یک از طرفین دخیل در طراحی یا ارائه این وبسایت هیچ مسئولیتی در قبال هرگونه خسارت، اعم از بدون محدودیت، خاص، مستقیم یا غیرمستقیم، تصادفی، یا برایندی، یا خسارات تنبیهی (حتی در صورت هشدار به Ferring در خصوص احتمال وقوع این خسارات) ناشی از دسترسی یا استفاده از اطلاعات این وبسایت یا هرگونه خطا یا حذفیات، اشتباه چاپی، اطلاعات قدیمی، اشتباهات فنی یا ارزش گذاری، املایی، یا سایر خطاهای مشاهده شده در این وبسایت بر عهده ندارند. این محدودیت شامل هرگونه خسارات یا ویروسی است که ممکن است تجهیزات رایانه ای شما را آلوده کند.

سلب مسئولیت

اطلاعات و مطالب مربوطه تابع تغییر بدون اطلاع قبلی می باشند. این وبسایت و تمام اطلاعات و مطالب مرتبط مشمول در آن "همان طور که هست" ارائه شده است. Ferring هیچگونه تضمین یا ضمانتی از این قبیل در رابطه با کامل بودن، دقت، "به روز بودن"، کفایت، تناسب، کاربردی بودن، در دسترس بودن، یا عملکرد این وبسایت یا اطلاعات یا مطالب آن ارائه نمی دهد. استفاده از این سایت توسط شما به منزله پذیرفتن خطر عدم کامل بودن، عدم دقت، قدیمی بودن، یا عدم مطابقت با نیازهای شما است. Ferring تمام ضمانت های تصریحی یا تلویحی اظهار شده، اعم از ضمانت نامه ها یا بازاریابی، تناسب با هرگونه مقصود خاص، و عدم تعدی به این وبسایت و اطلاعات، تصاویر، و مطالب مشمول آن را رد می نماید.

پیوندها به سایر وبسایت ها

این وبسایت ممکن است حاوی پیوندهایی به سایر وبسایت ها در سراسر جهان و یا قابل دسترسی ازطریق آنها باشد. Ferring در قبال کنترل، محتوا، در دسترس بودن، فعالیت، یا عملکرد سایر وبسایت هایی که این وبسایت به آنها پیوند دارد یا ا ازطریق آنها قابل دسترسی است مسئولیتی نمی پذیرد. Ferring در مورد محتوای سایر وبسایت هایی که از این وبسایت به آنها دسترسی پیدا می کنید هیچ تضمینی نمی دهد.

در رابطه با حریم شخصی شما

دسترسی به این وبسایت ممکن است توسط Ferring کنترل شود. در صورت نظارت، URL درخواست کننده، دستگاه مبدا، و زمان درخواست برای اهداف آماری و امنیتی ضبط می شوند. استفاده و دسترسی شما به این وبسایت نشانه رضایت شما از این نظارت عمومی است. برای مشاهده جزییات بیشتر در مورد نحوه جمع آوری و استفاده از اطلاعات ، سیاست حریم شخصی Ferring را بازدید نمایید.

علائم تجاری

تمامی علائم و اسامی تجاری محصولات Ferring که در این وبسایت مشاهده می کنید همانطور که با یک نشان تجاری یا متن متفاوت با سایر متن معین شده است علائم تجاری Ferring B.V می باشند مگر اینکه غیر از آن قید شده باشد. تمامی محصولات اشخاص ثالث یا نام های تجاری که در این وبسایت مشاهده می شوند تحت تملک مالکان مربوطه آنها بوده و Ferring هیچگونه ادعایی مبنی بر مالکیت آنها ندارد.

فقدان مجوز

غیر از آنچه در قسمت حقوق مؤلف و محدودیت استفاده از مطالب در بالا ذکر شد هیچ چیزی نباید در این وبسایت به طور تلویحی، به عنوان مجوز یا حق هرگونه استفاده از حق ثبت، حقوق مؤلف، یا نام تجاری Ferring تفسیر شود. لطفاً بدانید Ferring از حقوق مالکیت فکری (معنوی) خود تا بالاترین حد مقرر در قانون دفاع می کند.

موارد ارسالی (اطلاعات به Ferring)

ارسال هرگونه اطلاعات نظارت نشده اعم از سوال، اظهار نظر، یا پیشنهاد به Ferring از طریق این وبسایت یا از هر طریق ارتباطی دیگر نباید محرمانه تلقی گردد. Ferring در قبال این اطلاعات هیچگونه تعهدی نسبت به شما ندارد. ارسال هرگونه اطلاعات به Ferring به منزله اطلاع شما از آزادی عمل Ferring در بازنشر، استفاده، افشا، نمایش، انتقال، انجام، ایجاد تغییرات، و توزیع این اطلاعات بین سایرین بدون محدودیت و تفویض اختیار به سایرین جهت انجام این کارها می باشد. علاوه بر این، Ferring مختار است هرگونه ایده، مفهوم، دانش فنی، یا تکنیک در این اطلاعات را برای هر منظوری از جمله توسعه، تولید، و بازاریابی محصولات و سایر اقلام مورد استفاده قرار دهد.

سایر موارد

شرایط استفاده از وبسایت و تفسیر آنها تابع و مطابق قوانین موضوعه می باشد. در صورتی که هر یک از مفاد مندرج در این بخش غیرقانونی، بی اعتبار، یا به هر دلیلی غیر اجرایی باشد آن موضوع باید حذف یا به حداقل ممکن تقلیل یافته و این حذف یا تقلیل بر اعتبار و قابلیت اجرای سایر مفاد تأثیری نخواهد داشت. شرایط استفاده از این وبسایت شامل تمامی مفاد توافق مابین شما و Ferring در رابطه با موضوعات مطرح شده است و شما در قبال هرگونه دعوی یا خسارت وارده ناشی از عدم رعایت این شرایط و ضوابط در برابر Ferring مسئولیت خواهید داشت. 

وبسایت Ferring گاهاً ممکن است به علت نقص عملکرد مکانیکی، شبکه مخابراتی، نرم افزاری، سخت افزاری، و نقص های شخص های ثالث، به روز رسانی یا ساخت قابل دسترس نباشد. Ferring امکان پیش بینی یا کنترل زمان هرگونه ازکار افتادگی فوق الذکر را نداشته و مدت آن را نمی تواند کنترل نماید و در قبال هرگونه خسارت ناشی از عدم عملکرد مذکور هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

حق تغییر یا حذف مطالب این وبسایت در هر زمانی برای Ferring محفوظ است.

Ferring در هر زمانی می تواند شرایط استفاده از وبسایت را از طریق بروز رسانی این مطلب اصلاح نماید. شما ملزم به رعایت این اصلاحات بوده و در نتیجه باید به طور دوره ای این شرایط را جهت اطلاع از آخرین وضعیت مرور نمایید.

سیاست حریم شخصی Ferring

Ferring از شما بخاطر بازدید از این وبسایت تشکر می کند. از آنجاییکه ما متعهد به احترام گذاشتن به حریم شخصی بازدید کننده های وبسایت خود می باشیم، اطلاعاتی که ما در طول بازدید شما از سایت جمع آوری می کنیم، نحوه استفاده از آنها، و نحوه حفاظت از اطلاعاتی که شما وارد می نمایید در بخش سیاست حریم شخصی این وبسایت تشریح شده است. این وبسایت تلاش های صورت گرفته به منظور ایجاد تعادل در منافع تجاری ما از طریق جمع آوری و استفاده از اطلاعات دریافتی از شما و لزوم حفاظت مناسب و مدیریت هرگونه اطلاعات شخصی قابل ردیابی به اشتراک گذاشته شده توسط شما را تشریح می کند. لطفاً توجه کنید دسترسی و استفاده از این وبسایت به منزله رضایت قبلی شما برای استفاده از هرگونه اطلاعات ارائه شده شما در راستای این سیاست توسط ما می باشد.

اطلاعات شخصی قابل شناسایی

اطلاعات شخصی قابل ردیابی شامل نام، آدرس، شماره تلفن، ایمیل شما یا هرگونه اطلاعات دیگری می باشد که برای شناسایی فرد شما قابل استفاده باشد. Ferring اطلاعات شخصی قابل ردیابی بازدید کنندگان این وبسایت را صرفاً وقتی جمع آوری می نماید که توسط خود آنها داوطلبانه ارائه شده باشد. Ferring به هیچ روش دیگری این اطلاعات را در وبسایت خود از شما جمع آوری نمی نماید.

در آن قسمت هایی از وبسایت که گزینه ورود اطلاعات شخصی قابل ردیابی را در اختیار شما قرار داده ایم شما را از کاربردهای آن توسط ما برای هر منظوری مطلع نموده ایم. در صورت دریافت اطلاعات شخصی قابل ردیابی توسط Ferring ما می توانیم برای اهداف تجاری معقول همانند تجارت های غیر اینترنتی از آن استفاده نمائیم. برای مثال، از این اطلاعات برای تماس با شما از طریق ایمیل یا پست استفاده نماییم تا اطلاعاتی را که تصور می کنیم می تواند برای شما جالب توجه باشد برایتان ارسال نماییم. همچنین ممکن است برای گردآوری داده ها و تحلیل به منظور درک و رفع نیازهای مشتریان از آنها استفاده شود. گردآوری داده ها به منظور ارزیابی کاربرد و بهره وری خدمات آنلاین ارائه شده توسط ما صورت می گیرد. 

ممکن است اطلاعات شما جهت پردازش و کاربرد به بخش خدمات Ferring در سایر کشورها و مناطق جهان منتقل شود. اطلاعات شخصی قابل ردیابی بدون اطلاع قبلی و رضایت کاربر توسط Ferring فروخته یا اجاره داده نمی شود.

داده های جمع آوری شده

وبسایت Ferring همچنین دیگر اطلاعاتی را از شما جمع آوری می نماید که جزو اطلاعات شخصی قابل ردیابی قلمداد نمی شوند. برای مثال، امکان دارد اطلاعات مربوط به داده ها و زمان دسترسی بازدید کننده به سایت، نوع مرورگر مورد استفاده، و وبسایت ارجاع دهنده به وبسایت ما را رهگیری نماییم. وبسایت های ما این اطلاعات را از طریق ذخیره بیت های اطلاعاتی مشخص به نام "کوکی" در رایانه بازدید کننده جمع آوری می نمایند. این فناوری اطلاعات شخصی قابل ردیابی فرد بازدید کننده را جمع آوری نمی نماید. بلکه این اطلاعات به شکل جمعی گردآوری می شود. کوکی ها در مورد نحوه و  زمان بازدید صفحات

وبسایت و تعداد بازدید کننده ها به ما اطلاعات می دهند. این اطلاعات جمع آوری شده ما را قادر می سازد وبسایت خود را به منظور خدمت و اطلاع رسانی بهتر به شما بهبود بخشیم. همچنین به شما امکان می دهد هنگام ورود مجدد به سیستم ما برای دسترسی به نقاط مورد علاقه خود در وبسایت ما میانبر بزنید. اتصال این دستگاه به رایانه شما هیچ تأثیری بر نحوه عملکرد آن ندارد.

پیوندها به سایر وبسایت ها

Ferring پیوندهای سایر وبسایت ها را بعنوان منبعی برای بازدید کنندگان قرار داده است. ما تلاش می کنیم با دقت وبسایت هایی را انتخاب نماییم که فکر می کنیم مفید بوده و از نظر دقت و کاربری اطلاعات ،استاندارد بالائی دارند.

 با این حال، از آنجاییکه طراحی و محتوای وبسایت می تواند سریعاً تغییر کند ما نمیتوانیم در مورد استانداردهای هر وبسایتی که پیوند آن را قرار داده ایم ضمانتی ارائه دهیم. به همین ترتیب ما در قبال محتوای سایر سایت ها به غیر از Ferring مسئولیتی نداریم. همچنین نمی توانیم در مورد سیاست های حریم شخصی سایر سایتها ضمانتی بدهیم و به شما توصیه می کنیم مستقیماً سیاست های حریم شخصی آن سایتها را بررسی کنید.

انتخاب

اگر تمایل دارید ارسال ایمیل یا هرگونه تماس دیگر از سوی Ferring مبنی با درخواست این اطلاعات ، با شما در آینده قطع شود یا اگر شخصا اطلاعات شخصی قابل ردیابی خود را از طریق یکی از وبسایت های Ferring ارسال نموده و تمایل دارید آن اطلاعات از سوابق ما حذف گردند لطفاً از طریق فرم ارتباط با ما در وبسایت Ferring آن را اطلاع دهید. خواسته شما در این موارد برای ما محترم است.

دقت و صحت

Ferring تمام تلاش خود را انجام می دهد تا دقت و محرمانگی هرگونه اطلاعات شخصی ارسالی از سوی شما حفظ گردد. اگر تمایل دارید اطلاعات ارسالی را افزوده یا اصلاح نمایید لطفاً از طریق فرم ارتباط با ما در وبسایت Ferring این کار را انجام دهید.

امنیت

تمامی اطلاعات ارسالی به این وبسایت Ferring با استفاده از فناوری های موجود تا حد امکان ایمن می باشد. اشخاص ثالث غیرمجاز در طول انتقال اطلاعات نمی توانند به آن دسترسی داشته باشند. ما اطلاعاتی را که شما با ما به طور ایمن به اشتراک می گذارید ذخیره کرده و اقدامات لازم را برای حفاظت از آن در برابر افشا یا دسترسی غیرمجاز انجام می دهیم. اگرچه هیچ اقدام امنیتی نمی تواند ضامن 100 درصد ایمنی باشد اما ما از آخرین فناوری ها و سیستم ها برای پیشگیری از دسترسی غیرمجاز به اطلاعاتمان استفاده می نماییم. دسترسی به این اطلاعات صرفاً به آن دسته از پرسنل Ferring که لازم است، محدود می باشد. ما کارمندان خود را درباره وظایفشان برای حفاظت از حریم شخصی شما آموزش می دهیم.

فرزندان

Ferring  اطلاعات شخصی قابل ردیابی مربوط به کودکان زیر 18 سال را از روی قصد جمع آوری و نگهداری نمی نماید. اگر فرزند شما بدون اشاره به سن واقعی خود اطلاعاتی را برای ما ارسال کرده باشد و شما مایل باشید آن اطلاعات حذف شود لطفاً از طریق فرم تماس با ما در وبسایت Ferring آن را به ما اطلاع دهید و ما نیز بلافاصله آن را حذف می نماییم.

تغییرات

هرگونه تغییرات در این سیاست حریم شخصی در این مکان فوراً اطلاع رسانی می شود. لطفاً به صورت دوره ای سیاست مزبور را مرور کنید تا از هرگونه تغییرات احتمالی اطلاع یابید.

از بازدید شما از وبسایت Ferring تشکر می کنیم. علایق و ایده های شما برای ما ارزشمند است. در صورت وجود هرگونه نظر یا نگرانی در رابطه با استفاده از اطلاعات ارسال شده به Ferring از طریق اینترنت لطفاً از طریق فرم تماس با ما در وبسایت Ferring با ما تماس بگیرید.

فرم انتقادات و پیشنهادات